Hlinsko (ORP Hlinsko)

Předchozí Zpět Následující

Opodál se rampa zhruba o 2 m zvedla - koleje úzkokolejky vedly po jejím temeni, ve výšce odpovídající vysokostěnným vozům na štěrk a kámen. Hlinsko (ORP Hlinsko), CZE 17. 11. 2018

Opodál se rampa zhruba o 2 m zvedla - koleje úzkokolejky vedly po jejím temeni, ve výšce odpovídající vysokostěnným vozům na štěrk a kámen.Opodál se rampa zhruba o 2 m zvedla - koleje úzkokolejky vedly po jejím temeni, ve výšce odpovídající vysokostěnným vozům na štěrk a kámen.Opodál se rampa zhruba o 2 m zvedla - koleje úzkokolejky vedly po jejím temeni, ve výšce odpovídající vysokostěnným vozům na štěrk a kámen.Opodál se rampa zhruba o 2 m zvedla - koleje úzkokolejky vedly po jejím temeni, ve výšce odpovídající vysokostěnným vozům na štěrk a kámen.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-08-21]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Uzkokolejka_hlinsko_kamenolom/uzkokolejka_hlinsko_kamenolom_4.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze