Hlinsko (ORP Hlinsko)

Předchozí Zpět Následující

Kamenná rampa (zřejmě z vlastní produkce lomu) o délce přes 100 m působí dodnes při své výšce skoro 4 m majestátně, i když už roky pouze zarůstá křovisky. Hlinsko (ORP Hlinsko), CZE 17. 11. 2018

Kamenná rampa (zřejmě z vlastní produkce lomu) o délce přes 100 m působí dodnes při své výšce skoro 4 m majestátně, i když už roky pouze zarůstá křovisky.Kamenná rampa (zřejmě z vlastní produkce lomu) o délce přes 100 m působí dodnes při své výšce skoro 4 m majestátně, i když už roky pouze zarůstá křovisky.Kamenná rampa (zřejmě z vlastní produkce lomu) o délce přes 100 m působí dodnes při své výšce skoro 4 m majestátně, i když už roky pouze zarůstá křovisky.Kamenná rampa (zřejmě z vlastní produkce lomu) o délce přes 100 m působí dodnes při své výšce skoro 4 m majestátně, i když už roky pouze zarůstá křovisky.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-09-26]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Uzkokolejka_hlinsko_kamenolom/uzkokolejka_hlinsko_kamenolom_8.jpg&typzarizeni=m.
 
Desktopová verze | Mobilní verze