Adamov

Předchozí Zpět Následující

V případě zamoření radioaktivním spadem nebo bojovými látkami muselo být kontaminované oblečení při vstupu do krytu zlikvidováno a pro ukryté osoby byly v šatnách připraveny nouzové oděvy i obuv. Adamov, CZE 17. 1. 2009

V případě zamoření radioaktivním spadem nebo bojovými látkami muselo být kontaminované oblečení při vstupu do krytu zlikvidováno a pro ukryté osoby byly v šatnách připraveny nouzové oděvy i obuv.V případě zamoření radioaktivním spadem nebo bojovými látkami muselo být kontaminované oblečení při vstupu do krytu zlikvidováno a pro ukryté osoby byly v šatnách připraveny nouzové oděvy i obuv.V případě zamoření radioaktivním spadem nebo bojovými látkami muselo být kontaminované oblečení při vstupu do krytu zlikvidováno a pro ukryté osoby byly v šatnách připraveny nouzové oděvy i obuv.V případě zamoření radioaktivním spadem nebo bojovými látkami muselo být kontaminované oblečení při vstupu do krytu zlikvidováno a pro ukryté osoby byly v šatnách připraveny nouzové oděvy i obuv.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-01-19]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Velitelsky_kryt_adamovskych_strojiren/velitelsky_kryt_adamovskych_strojiren_19.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze