Adamov

Předchozí Zpět Následující

Přicházíme k nejdůležitější části krytu. Odsud by se v případě války a ohrožení velelo celému podzemnímu městu pod Adamovem. Adamov, CZE 17. 1. 2009

Přicházíme k nejdůležitější části krytu. Odsud by se v případě války a ohrožení velelo celému podzemnímu městu pod Adamovem.Přicházíme k nejdůležitější části krytu. Odsud by se v případě války a ohrožení velelo celému podzemnímu městu pod Adamovem.Přicházíme k nejdůležitější části krytu. Odsud by se v případě války a ohrožení velelo celému podzemnímu městu pod Adamovem.Přicházíme k nejdůležitější části krytu. Odsud by se v případě války a ohrožení velelo celému podzemnímu městu pod Adamovem.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-01-24]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Velitelsky_kryt_adamovskych_strojiren/velitelsky_kryt_adamovskych_strojiren_37.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze