Adamov

Předchozí Zpět Následující

Dálnopis T-100, předchůdce faxu a e-mailu, nebyl z Tesly. V západoněmecké licenci společnosti Siemens (sic) jej vyráběla brněnská Zbrojovka. Adamov, CZE 17. 1. 2009

Dálnopis T-100, předchůdce faxu a e-mailu, nebyl z Tesly. V západoněmecké licenci společnosti Siemens (sic) jej vyráběla brněnská Zbrojovka.Dálnopis T-100, předchůdce faxu a e-mailu, nebyl z Tesly. V západoněmecké licenci společnosti Siemens (sic) jej vyráběla brněnská Zbrojovka.Dálnopis T-100, předchůdce faxu a e-mailu, nebyl z Tesly. V západoněmecké licenci společnosti Siemens (sic) jej vyráběla brněnská Zbrojovka.Dálnopis T-100, předchůdce faxu a e-mailu, nebyl z Tesly. V západoněmecké licenci společnosti Siemens (sic) jej vyráběla brněnská Zbrojovka.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-01-24]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Velitelsky_kryt_adamovskych_strojiren/velitelsky_kryt_adamovskych_strojiren_38.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze