Brno

Předchozí Zpět Následující

Profil sklepení není nikterak nápaditý. Prostor tvoří místnost o šířce asi 3,5 m a délce 18 m, do které schodiště ústí na její jižní straně. Brno, CZE 2. 3. 2017

Profil sklepení není nikterak nápaditý. Prostor tvoří místnost o šířce asi 3,5 m a délce 18 m, do které schodiště ústí na její jižní straně.Profil sklepení není nikterak nápaditý. Prostor tvoří místnost o šířce asi 3,5 m a délce 18 m, do které schodiště ústí na její jižní straně.Profil sklepení není nikterak nápaditý. Prostor tvoří místnost o šířce asi 3,5 m a délce 18 m, do které schodiště ústí na její jižní straně.Profil sklepení není nikterak nápaditý. Prostor tvoří místnost o šířce asi 3,5 m a délce 18 m, do které schodiště ústí na její jižní straně.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-04-20]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Velky_sklep_pod_rimskym_namestim/velky_sklep_pod_rimskym_namestim_5.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze