Kostelec nad Orlicí

Předchozí Zpět Následující

Málokdo by v ruině uprostřed lesů hledal původně romantickou novoklasicistní stavbu jednoho z nejvýznamnějších českých architektů konce 19. a počátku 20. století. Vila Mírov je sourozencem staveb jako jsou Strakova akademie nebo blázinec v Bohnicích. Kostelec nad Orlicí, CZE 31. 12. 2015

Málokdo by v ruině uprostřed lesů hledal původně romantickou novoklasicistní stavbu jednoho z nejvýznamnějších českých architektů konce 19. a počátku 20. století. Vila Mírov je sourozencem staveb jako jsou Strakova akademie nebo blázinec v Bohnicích.Málokdo by v ruině uprostřed lesů hledal původně romantickou novoklasicistní stavbu jednoho z nejvýznamnějších českých architektů konce 19. a počátku 20. století. Vila Mírov je sourozencem staveb jako jsou Strakova akademie nebo blázinec v Bohnicích.Málokdo by v ruině uprostřed lesů hledal původně romantickou novoklasicistní stavbu jednoho z nejvýznamnějších českých architektů konce 19. a počátku 20. století. Vila Mírov je sourozencem staveb jako jsou Strakova akademie nebo blázinec v Bohnicích.Málokdo by v ruině uprostřed lesů hledal původně romantickou novoklasicistní stavbu jednoho z nejvýznamnějších českých architektů konce 19. a počátku 20. století. Vila Mírov je sourozencem staveb jako jsou Strakova akademie nebo blázinec v Bohnicích.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-02-24]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vila_mirov_u_kostelce/vila_mirov_u_kostelce_2.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze