Brno

Předchozí Zpět Následující

Na tomto místě se z vlečky do skladového areálu vydělovala směrem k jihu vlečka do továrny autoru zatím neznámého druhu, která křížila ulici U Vlečky. Brno, CZE 19. 3. 2016

Na tomto místě se z vlečky do skladového areálu vydělovala směrem k jihu vlečka do továrny autoru zatím neznámého druhu, která křížila ulici U Vlečky.Na tomto místě se z vlečky do skladového areálu vydělovala směrem k jihu vlečka do továrny autoru zatím neznámého druhu, která křížila ulici U Vlečky.Na tomto místě se z vlečky do skladového areálu vydělovala směrem k jihu vlečka do továrny autoru zatím neznámého druhu, která křížila ulici U Vlečky.Na tomto místě se z vlečky do skladového areálu vydělovala směrem k jihu vlečka do továrny autoru zatím neznámého druhu, která křížila ulici U Vlečky.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-04-12]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vlecka_brno_dolni_nadrazi_skladovy_areal/vlecka_brno_dolni_nadrazi_skladovy_areal_10.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze