Brno

Předchozí Zpět Následující

Pohled do ulice U Vlečky od západu k východu. Na jejím konci je dobře vidět brána, kterou procházela vlečková kolej do areálu. Brno, CZE 1. 7. 2017

Pohled do ulice U Vlečky od západu k východu. Na jejím konci je dobře vidět brána, kterou procházela vlečková kolej do areálu.Pohled do ulice U Vlečky od západu k východu. Na jejím konci je dobře vidět brána, kterou procházela vlečková kolej do areálu.Pohled do ulice U Vlečky od západu k východu. Na jejím konci je dobře vidět brána, kterou procházela vlečková kolej do areálu.Pohled do ulice U Vlečky od západu k východu. Na jejím konci je dobře vidět brána, kterou procházela vlečková kolej do areálu.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-04-13]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vlecka_brno_dolni_nadrazi_skladovy_areal/vlecka_brno_dolni_nadrazi_skladovy_areal_12.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze