Brno

Předchozí Zpět Následující

Tak vypadá umělecká představa téhož místa, pokud by vlečka byla zachována v původní trase jako kolej se žlábkovými kolejnicemi, podobná tramvajové. Brno, CZE 14. 6. 2017

Tak vypadá umělecká představa téhož místa, pokud by vlečka byla zachována v původní trase jako kolej se žlábkovými kolejnicemi, podobná tramvajové.Tak vypadá umělecká představa téhož místa, pokud by vlečka byla zachována v původní trase jako kolej se žlábkovými kolejnicemi, podobná tramvajové.Tak vypadá umělecká představa téhož místa, pokud by vlečka byla zachována v původní trase jako kolej se žlábkovými kolejnicemi, podobná tramvajové.Tak vypadá umělecká představa téhož místa, pokud by vlečka byla zachována v původní trase jako kolej se žlábkovými kolejnicemi, podobná tramvajové.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-04-12]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vlecka_brno_dolni_nadrazi_skladovy_areal/vlecka_brno_dolni_nadrazi_skladovy_areal_14.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze