Brno

Předchozí Zpět Následující

Již přes třicet let neprojíždí vlaky branou do skladovacího areálu v Brně-Komárově. Její rozměry však stále odpovídají obrysu železničního vozidla. Brno, CZE 30. 3. 2016

Již přes třicet let neprojíždí vlaky branou do skladovacího areálu v Brně-Komárově. Její rozměry však stále odpovídají obrysu železničního vozidla.Již přes třicet let neprojíždí vlaky branou do skladovacího areálu v Brně-Komárově. Její rozměry však stále odpovídají obrysu železničního vozidla.Již přes třicet let neprojíždí vlaky branou do skladovacího areálu v Brně-Komárově. Její rozměry však stále odpovídají obrysu železničního vozidla.Již přes třicet let neprojíždí vlaky branou do skladovacího areálu v Brně-Komárově. Její rozměry však stále odpovídají obrysu železničního vozidla.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-04-12]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vlecka_brno_dolni_nadrazi_skladovy_areal/vlecka_brno_dolni_nadrazi_skladovy_areal_15.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze