Brno

Předchozí Zpět Následující

Na vratech je umístěn plán areálu společnosti BSK, která sklady vlastní. Fialově jsme si dovolili dokreslit do schématu trasu vlečky včetně jedné výhybky a jedné točny. Brno, CZE 1. 7. 2017

Na vratech je umístěn plán areálu společnosti BSK, která sklady vlastní. Fialově jsme si dovolili dokreslit do schématu trasu vlečky včetně jedné výhybky a jedné točny.Na vratech je umístěn plán areálu společnosti BSK, která sklady vlastní. Fialově jsme si dovolili dokreslit do schématu trasu vlečky včetně jedné výhybky a jedné točny.Na vratech je umístěn plán areálu společnosti BSK, která sklady vlastní. Fialově jsme si dovolili dokreslit do schématu trasu vlečky včetně jedné výhybky a jedné točny.Na vratech je umístěn plán areálu společnosti BSK, která sklady vlastní. Fialově jsme si dovolili dokreslit do schématu trasu vlečky včetně jedné výhybky a jedné točny.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-04-13]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vlecka_brno_dolni_nadrazi_skladovy_areal/vlecka_brno_dolni_nadrazi_skladovy_areal_17.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze