Brno

Předchozí Zpět Následující

Násep, na kterém před 1. světovou válkou sváděli své velké bitvy kluci z Arnoldské ulice proti Křídlovickým a Zahradnickým, je stále dobře patrný; koleje ale nahradily panely. Brno, CZE 1. 7. 2017

Násep, na kterém před 1. světovou válkou sváděli své velké bitvy kluci z Arnoldské ulice proti Křídlovickým a Zahradnickým, je stále dobře patrný; koleje ale nahradily panely.Násep, na kterém před 1. světovou válkou sváděli své velké bitvy kluci z Arnoldské ulice proti Křídlovickým a Zahradnickým, je stále dobře patrný; koleje ale nahradily panely.Násep, na kterém před 1. světovou válkou sváděli své velké bitvy kluci z Arnoldské ulice proti Křídlovickým a Zahradnickým, je stále dobře patrný; koleje ale nahradily panely.Násep, na kterém před 1. světovou válkou sváděli své velké bitvy kluci z Arnoldské ulice proti Křídlovickým a Zahradnickým, je stále dobře patrný; koleje ale nahradily panely.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-04-12]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vlecka_brno_dolni_nadrazi_skladovy_areal/vlecka_brno_dolni_nadrazi_skladovy_areal_5.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze