Brno

Předchozí Zpět Následující

Hranice dvou světů - tady vlečka opouštěla uzavřený prostor nádraží, dnes připomínající Zemi nikoho a stávala se součástí města - další pokračování vedlo přímo ulicí U Vlečky. Brno, CZE 19. 3. 2016

Hranice dvou světů - tady vlečka opouštěla uzavřený prostor nádraží, dnes připomínající Zemi nikoho a stávala se součástí města - další pokračování vedlo přímo ulicí U Vlečky.Hranice dvou světů - tady vlečka opouštěla uzavřený prostor nádraží, dnes připomínající Zemi nikoho a stávala se součástí města - další pokračování vedlo přímo ulicí U Vlečky.Hranice dvou světů - tady vlečka opouštěla uzavřený prostor nádraží, dnes připomínající Zemi nikoho a stávala se součástí města - další pokračování vedlo přímo ulicí U Vlečky.Hranice dvou světů - tady vlečka opouštěla uzavřený prostor nádraží, dnes připomínající Zemi nikoho a stávala se součástí města - další pokračování vedlo přímo ulicí U Vlečky.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-04-13]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vlecka_brno_dolni_nadrazi_skladovy_areal/vlecka_brno_dolni_nadrazi_skladovy_areal_9.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze