Brno

Předchozí Zpět Následující

Počáteční úsek je tvořen dlouhou přímou kolejí lemovanou zprava plotem a zleva rumištěm, snad rozvojovou plochou příštího století. Brno, CZE 6. 3. 2014

Počáteční úsek je tvořen dlouhou přímou kolejí lemovanou zprava plotem a zleva rumištěm, snad rozvojovou plochou příštího století.Počáteční úsek je tvořen dlouhou přímou kolejí lemovanou zprava plotem a zleva rumištěm, snad rozvojovou plochou příštího století.Počáteční úsek je tvořen dlouhou přímou kolejí lemovanou zprava plotem a zleva rumištěm, snad rozvojovou plochou příštího století.Počáteční úsek je tvořen dlouhou přímou kolejí lemovanou zprava plotem a zleva rumištěm, snad rozvojovou plochou příštího století.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-01-19]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vlecka_brno_dolni_nadrazi_srotiste/vlecka_brno_dolni_nadrazi_srotiste_6.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze