Brno

Předchozí Zpět Následující

Ústřední bod vlečky. Doleva odbočuje kolej, která se původně větvila na nejméně šest dalších kusých kolejí, vpravo podél hranice areálu kolej k malému (dříve trojkolejnému) předávacímu kolejišti vlečky. Brno, CZE 10. 4. 2018

Ústřední bod vlečky. Doleva odbočuje kolej, která se původně větvila na nejméně šest dalších kusých kolejí, vpravo podél hranice areálu kolej k malému (dříve trojkolejnému) předávacímu kolejišti vlečky.Ústřední bod vlečky. Doleva odbočuje kolej, která se původně větvila na nejméně šest dalších kusých kolejí, vpravo podél hranice areálu kolej k malému (dříve trojkolejnému) předávacímu kolejišti vlečky.Ústřední bod vlečky. Doleva odbočuje kolej, která se původně větvila na nejméně šest dalších kusých kolejí, vpravo podél hranice areálu kolej k malému (dříve trojkolejnému) předávacímu kolejišti vlečky.Ústřední bod vlečky. Doleva odbočuje kolej, která se původně větvila na nejméně šest dalších kusých kolejí, vpravo podél hranice areálu kolej k malému (dříve trojkolejnému) předávacímu kolejišti vlečky.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-02-24]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vlecka_brno_dolni_nadrazi_srotiste/vlecka_brno_dolni_nadrazi_srotiste_9.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze