Brno

Předchozí Zpět Následující

Za předávacím kolejištěm vlečka podchází tratě do Břeclavi, Střelic a Přerova. Jde zřejmě o nejatrší železniční most a jedno z osmi mimoúrovňových železničních křížení v Brně. Brno, CZE 5. 4. 2017

Za předávacím kolejištěm vlečka podchází tratě do Břeclavi, Střelic a Přerova. Jde zřejmě o nejatrší železniční most a jedno z osmi mimoúrovňových železničních křížení v Brně.Za předávacím kolejištěm vlečka podchází tratě do Břeclavi, Střelic a Přerova. Jde zřejmě o nejatrší železniční most a jedno z osmi mimoúrovňových železničních křížení v Brně.Za předávacím kolejištěm vlečka podchází tratě do Břeclavi, Střelic a Přerova. Jde zřejmě o nejatrší železniční most a jedno z osmi mimoúrovňových železničních křížení v Brně.Za předávacím kolejištěm vlečka podchází tratě do Břeclavi, Střelic a Přerova. Jde zřejmě o nejatrší železniční most a jedno z osmi mimoúrovňových železničních křížení v Brně.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-10-20]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vlecka_brno_dolni_nadrazi_vystaviste/vlecka_brno_dolni_nadrazi_vystaviste_12.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze