Brno

Předchozí Zpět Následující

Na rozhraní ulic Poříčí a Bauerova vlečka vystupuje z vozovky netypickým přejezdem a míří do parku mezi hotely Voroněž a Voroněž II. Brno, CZE 11. 4. 2018

Na rozhraní ulic Poříčí a Bauerova vlečka vystupuje z vozovky netypickým přejezdem a míří do parku mezi hotely Voroněž a Voroněž II.Na rozhraní ulic Poříčí a Bauerova vlečka vystupuje z vozovky netypickým přejezdem a míří do parku mezi hotely Voroněž a Voroněž II.Na rozhraní ulic Poříčí a Bauerova vlečka vystupuje z vozovky netypickým přejezdem a míří do parku mezi hotely Voroněž a Voroněž II.Na rozhraní ulic Poříčí a Bauerova vlečka vystupuje z vozovky netypickým přejezdem a míří do parku mezi hotely Voroněž a Voroněž II.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-10-27]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vlecka_brno_dolni_nadrazi_vystaviste/vlecka_brno_dolni_nadrazi_vystaviste_21.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze