Brno

Předchozí Zpět Následující

Ačkoliv je vlečka využívána jen párkrát do roka, pořád jde o plnohodnotnou železniční trať. Takové parkování proto může návštěvníky hotelu Voroněž přijít draho. Brno, CZE 11. 4. 2018

Ačkoliv je vlečka využívána jen párkrát do roka, pořád jde o plnohodnotnou železniční trať. Takové parkování proto může návštěvníky hotelu Voroněž přijít draho.Ačkoliv je vlečka využívána jen párkrát do roka, pořád jde o plnohodnotnou železniční trať. Takové parkování proto může návštěvníky hotelu Voroněž přijít draho.Ačkoliv je vlečka využívána jen párkrát do roka, pořád jde o plnohodnotnou železniční trať. Takové parkování proto může návštěvníky hotelu Voroněž přijít draho.Ačkoliv je vlečka využívána jen párkrát do roka, pořád jde o plnohodnotnou železniční trať. Takové parkování proto může návštěvníky hotelu Voroněž přijít draho.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-10-20]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vlecka_brno_dolni_nadrazi_vystaviste/vlecka_brno_dolni_nadrazi_vystaviste_26.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze