Brno

Předchozí Zpět Následující

Automatické přejezdové zabezpečovací bez závor zařízení typu VÚD patřilo kdysi ke standardní výbavě železničních vleček v Československu. Dnes už jde spíš o historickou raritu. Brno, CZE 11. 4. 2018

Automatické přejezdové zabezpečovací bez závor zařízení typu VÚD patřilo kdysi ke standardní výbavě železničních vleček v Československu. Dnes už jde spíš o historickou raritu.Automatické přejezdové zabezpečovací bez závor zařízení typu VÚD patřilo kdysi ke standardní výbavě železničních vleček v Československu. Dnes už jde spíš o historickou raritu.Automatické přejezdové zabezpečovací bez závor zařízení typu VÚD patřilo kdysi ke standardní výbavě železničních vleček v Československu. Dnes už jde spíš o historickou raritu.Automatické přejezdové zabezpečovací bez závor zařízení typu VÚD patřilo kdysi ke standardní výbavě železničních vleček v Československu. Dnes už jde spíš o historickou raritu.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-10-20]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vlecka_brno_dolni_nadrazi_vystaviste/vlecka_brno_dolni_nadrazi_vystaviste_27.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze