Brno

Předchozí Zpět Následující

Také zde předvádějí v době konání veletrhů řidiči flagrantní porušení předpisů, když bezostyšně odstavují svá vozidla přímo na přejezdu a současně na chodníku. Roomsteru by ale snad ani škoda nebyla. Brno, CZE 11. 4. 2018

Také zde předvádějí v době konání veletrhů řidiči flagrantní porušení předpisů, když bezostyšně odstavují svá vozidla přímo na přejezdu a současně na chodníku. Roomsteru by ale snad ani škoda nebyla.Také zde předvádějí v době konání veletrhů řidiči flagrantní porušení předpisů, když bezostyšně odstavují svá vozidla přímo na přejezdu a současně na chodníku. Roomsteru by ale snad ani škoda nebyla.Také zde předvádějí v době konání veletrhů řidiči flagrantní porušení předpisů, když bezostyšně odstavují svá vozidla přímo na přejezdu a současně na chodníku. Roomsteru by ale snad ani škoda nebyla.Také zde předvádějí v době konání veletrhů řidiči flagrantní porušení předpisů, když bezostyšně odstavují svá vozidla přímo na přejezdu a současně na chodníku. Roomsteru by ale snad ani škoda nebyla.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-10-27]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vlecka_brno_dolni_nadrazi_vystaviste/vlecka_brno_dolni_nadrazi_vystaviste_28.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze