Brno

Předchozí Zpět Následující

Majestátní budova hotelu Voroněž shlíží na přejezd vlečky přes Křížkovského ulici. Ta přetíná vejpůl odbočovací pruh do science centra Vida! Brno, CZE 11. 4. 2018

Majestátní budova hotelu Voroněž shlíží na přejezd vlečky přes Křížkovského ulici. Ta přetíná vejpůl odbočovací pruh do science centra Vida!Majestátní budova hotelu Voroněž shlíží na přejezd vlečky přes Křížkovského ulici. Ta přetíná vejpůl odbočovací pruh do science centra Vida!Majestátní budova hotelu Voroněž shlíží na přejezd vlečky přes Křížkovského ulici. Ta přetíná vejpůl odbočovací pruh do science centra Vida!Majestátní budova hotelu Voroněž shlíží na přejezd vlečky přes Křížkovského ulici. Ta přetíná vejpůl odbočovací pruh do science centra Vida!
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-10-20]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vlecka_brno_dolni_nadrazi_vystaviste/vlecka_brno_dolni_nadrazi_vystaviste_29.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze