Brno

Předchozí Zpět Následující

V roce 2009 byla na výstavišti k vidění například lokomotiva řady 719. Stroj z produkce společnosti CZ Loko s asynchronními trakčními motory byla jednou z prvních vlaštovek výroby nových lokomotiv po dlouhých létech stagnace v důsledku ekonomické transformace Česka. Brno, CZE 18. 9. 2009

V roce 2009 byla na výstavišti k vidění například lokomotiva řady 719. Stroj z produkce společnosti CZ Loko s asynchronními trakčními motory byla jednou z prvních vlaštovek výroby nových lokomotiv po dlouhých létech stagnace v důsledku ekonomické transformace Česka.V roce 2009 byla na výstavišti k vidění například lokomotiva řady 719. Stroj z produkce společnosti CZ Loko s asynchronními trakčními motory byla jednou z prvních vlaštovek výroby nových lokomotiv po dlouhých létech stagnace v důsledku ekonomické transformace Česka.V roce 2009 byla na výstavišti k vidění například lokomotiva řady 719. Stroj z produkce společnosti CZ Loko s asynchronními trakčními motory byla jednou z prvních vlaštovek výroby nových lokomotiv po dlouhých létech stagnace v důsledku ekonomické transformace Česka.V roce 2009 byla na výstavišti k vidění například lokomotiva řady 719. Stroj z produkce společnosti CZ Loko s asynchronními trakčními motory byla jednou z prvních vlaštovek výroby nových lokomotiv po dlouhých létech stagnace v důsledku ekonomické transformace Česka.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-10-27]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vlecka_brno_dolni_nadrazi_vystaviste/vlecka_brno_dolni_nadrazi_vystaviste_31.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze