Brno

Předchozí Zpět Následující

Po vlečce se na výstavišti dostanou i elektrické lokomotivy, ovšem za předpokladu, že je tam odtáhne vozidlo se spalovacím motorem. Tradicí byl po několik let „Vlak plný úsměvů“ vedený dvoupatrovou jednotkou řady 471 a tažený motorovou lokomotivou. Brno, CZE 18. 9. 2009

Po vlečce se na výstavišti dostanou i elektrické lokomotivy, ovšem za předpokladu, že je tam odtáhne vozidlo se spalovacím motorem. Tradicí byl po několik let „Vlak plný úsměvů“ vedený dvoupatrovou jednotkou řady 471 a tažený motorovou lokomotivou.Po vlečce se na výstavišti dostanou i elektrické lokomotivy, ovšem za předpokladu, že je tam odtáhne vozidlo se spalovacím motorem. Tradicí byl po několik let „Vlak plný úsměvů“ vedený dvoupatrovou jednotkou řady 471 a tažený motorovou lokomotivou.Po vlečce se na výstavišti dostanou i elektrické lokomotivy, ovšem za předpokladu, že je tam odtáhne vozidlo se spalovacím motorem. Tradicí byl po několik let „Vlak plný úsměvů“ vedený dvoupatrovou jednotkou řady 471 a tažený motorovou lokomotivou.Po vlečce se na výstavišti dostanou i elektrické lokomotivy, ovšem za předpokladu, že je tam odtáhne vozidlo se spalovacím motorem. Tradicí byl po několik let „Vlak plný úsměvů“ vedený dvoupatrovou jednotkou řady 471 a tažený motorovou lokomotivou.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-10-27]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vlecka_brno_dolni_nadrazi_vystaviste/vlecka_brno_dolni_nadrazi_vystaviste_32.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze