Brno

Předchozí Zpět Následující

Tehdy žhavá novinka, tramvaj Škoda 15T se nejprve v roce 2009 představila v Brně, aby poté mohla dlouhé roky vzbuzovat vášně v Praze a Rize. Brno, CZE 18. 9. 2009

Tehdy žhavá novinka, tramvaj Škoda 15T se nejprve v roce 2009 představila v Brně, aby poté mohla dlouhé roky vzbuzovat vášně v Praze a Rize.Tehdy žhavá novinka, tramvaj Škoda 15T se nejprve v roce 2009 představila v Brně, aby poté mohla dlouhé roky vzbuzovat vášně v Praze a Rize.Tehdy žhavá novinka, tramvaj Škoda 15T se nejprve v roce 2009 představila v Brně, aby poté mohla dlouhé roky vzbuzovat vášně v Praze a Rize.Tehdy žhavá novinka, tramvaj Škoda 15T se nejprve v roce 2009 představila v Brně, aby poté mohla dlouhé roky vzbuzovat vášně v Praze a Rize.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-10-20]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vlecka_brno_dolni_nadrazi_vystaviste/vlecka_brno_dolni_nadrazi_vystaviste_34.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze