Brno

Předchozí Zpět Následující

Samotná vlečka je nicméně dobře průjezdná až k bráně. V těchto místech probíhal po dvě staletí čilý ruch železničního depa, skladišť a dílen, opodál stálo několik protileteckých krytů pro zaměstnance nádraží. Brno, CZE 10. 4. 2017

Samotná vlečka je nicméně dobře průjezdná až k bráně. V těchto místech probíhal po dvě staletí čilý ruch železničního depa, skladišť a dílen, opodál stálo několik protileteckých krytů pro zaměstnance nádraží.Samotná vlečka je nicméně dobře průjezdná až k bráně. V těchto místech probíhal po dvě staletí čilý ruch železničního depa, skladišť a dílen, opodál stálo několik protileteckých krytů pro zaměstnance nádraží.Samotná vlečka je nicméně dobře průjezdná až k bráně. V těchto místech probíhal po dvě staletí čilý ruch železničního depa, skladišť a dílen, opodál stálo několik protileteckých krytů pro zaměstnance nádraží.Samotná vlečka je nicméně dobře průjezdná až k bráně. V těchto místech probíhal po dvě staletí čilý ruch železničního depa, skladišť a dílen, opodál stálo několik protileteckých krytů pro zaměstnance nádraží.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-10-20]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vlecka_brno_dolni_nadrazi_vystaviste/vlecka_brno_dolni_nadrazi_vystaviste_5.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze