Brno

Předchozí Zpět Následující

Po plánované přestavbě železničního uzlu zřejmě pohltí komerční zástavba i tato romanticky pozapomenutá zákoutí. Těžko říct, jestli kvůli tomu bude město lepším místem k životu. Brno, CZE 10. 4. 2017

Po plánované přestavbě železničního uzlu zřejmě pohltí komerční zástavba i tato romanticky pozapomenutá zákoutí. Těžko říct, jestli kvůli tomu bude město lepším místem k životu.Po plánované přestavbě železničního uzlu zřejmě pohltí komerční zástavba i tato romanticky pozapomenutá zákoutí. Těžko říct, jestli kvůli tomu bude město lepším místem k životu.Po plánované přestavbě železničního uzlu zřejmě pohltí komerční zástavba i tato romanticky pozapomenutá zákoutí. Těžko říct, jestli kvůli tomu bude město lepším místem k životu.Po plánované přestavbě železničního uzlu zřejmě pohltí komerční zástavba i tato romanticky pozapomenutá zákoutí. Těžko říct, jestli kvůli tomu bude město lepším místem k životu.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-11-28]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vlecka_brno_dolni_nadrazi_vystaviste/vlecka_brno_dolni_nadrazi_vystaviste_7.jpg&typzarizeni=m.
 
Desktopová verze | Mobilní verze