Český Brod

Předchozí Zpět Následující

Na bráně do areálu se ještě nacházejí cedule železniční návěsti Posun zakázán, modrou barvu však již překryl nový zelený nátěr. Český Brod, CZE 30. 3. 2018

Na bráně do areálu se ještě nacházejí cedule železniční návěsti Posun zakázán, modrou barvu však již překryl nový zelený nátěr.Na bráně do areálu se ještě nacházejí cedule železniční návěsti Posun zakázán, modrou barvu však již překryl nový zelený nátěr.Na bráně do areálu se ještě nacházejí cedule železniční návěsti Posun zakázán, modrou barvu však již překryl nový zelený nátěr.Na bráně do areálu se ještě nacházejí cedule železniční návěsti Posun zakázán, modrou barvu však již překryl nový zelený nátěr.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-02-25]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vlecka_cesky_brod_cukrovar/vlecka_cesky_brod_cukrovar_4.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze