Havlíčkův Brod

Předchozí Zpět Následující

Vlečka odbočuje ze staniční koleje č. 90N (což je vlastně spojka z odbočky Tunel k odbočce Kubešuův mlýn, tedy součást trati Havlíčkův Brod – Pardubice) výhybkou č. V3. Havlíčkův Brod, CZE 26. 1. 2018

Vlečka odbočuje ze staniční koleje č. 90N (což je vlastně spojka z odbočky Tunel k odbočce Kubešuův mlýn, tedy součást trati Havlíčkův Brod – Pardubice) výhybkou č. V3.Vlečka odbočuje ze staniční koleje č. 90N (což je vlastně spojka z odbočky Tunel k odbočce Kubešuův mlýn, tedy součást trati Havlíčkův Brod – Pardubice) výhybkou č. V3.Vlečka odbočuje ze staniční koleje č. 90N (což je vlastně spojka z odbočky Tunel k odbočce Kubešuův mlýn, tedy součást trati Havlíčkův Brod – Pardubice) výhybkou č. V3.Vlečka odbočuje ze staniční koleje č. 90N (což je vlastně spojka z odbočky Tunel k odbočce Kubešuův mlýn, tedy součást trati Havlíčkův Brod – Pardubice) výhybkou č. V3.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-01-17]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vlecka_havlickuv_brod_sprava_silnic/vlecka_havlickuv_brod_sprava_silnic_1.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze