Havlíčkův Brod

Předchozí Zpět

Přestože byla vlečka v roce 2017 oficiálně zrušena a brzy zřejmě padne za oběď výstavbě silničního obchvatu Havlíčkova Brodu, je i v lednu 2018 stále připojena k zabezpečovacímu zařízení. Havlíčkův Brod, CZE 26. 1. 2018

Přestože byla vlečka v roce 2017 oficiálně zrušena a brzy zřejmě padne za oběď výstavbě silničního obchvatu Havlíčkova Brodu, je i v lednu 2018 stále připojena k zabezpečovacímu zařízení.Přestože byla vlečka v roce 2017 oficiálně zrušena a brzy zřejmě padne za oběď výstavbě silničního obchvatu Havlíčkova Brodu, je i v lednu 2018 stále připojena k zabezpečovacímu zařízení.Přestože byla vlečka v roce 2017 oficiálně zrušena a brzy zřejmě padne za oběď výstavbě silničního obchvatu Havlíčkova Brodu, je i v lednu 2018 stále připojena k zabezpečovacímu zařízení.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-01-17]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vlecka_havlickuv_brod_sprava_silnic/vlecka_havlickuv_brod_sprava_silnic_6.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze