Kutná Hora

Zpět Následující

Vlečka vychází z jižního zhlaví stanice Kutná Hora hlavní nádraží a táhlým pravotočivým obloukem o délce 5 km se vrací ke stejnojmennému městu mezi místní části Perštejnec a Vrchlice. Kutná Hora, CZE 24. 2. 2015

Vlečka vychází z jižního zhlaví stanice Kutná Hora hlavní nádraží a táhlým pravotočivým obloukem o délce 5 km se vrací ke stejnojmennému městu mezi místní části Perštejnec a Vrchlice.Vlečka vychází z jižního zhlaví stanice Kutná Hora hlavní nádraží a táhlým pravotočivým obloukem o délce 5 km se vrací ke stejnojmennému městu mezi místní části Perštejnec a Vrchlice.Vlečka vychází z jižního zhlaví stanice Kutná Hora hlavní nádraží a táhlým pravotočivým obloukem o délce 5 km se vrací ke stejnojmennému městu mezi místní části Perštejnec a Vrchlice.
   
Koupit obrázek

Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-01-17]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vlecka_kutna_hora_hlavni_nadrazi_strojirny/vlecka_kutna_hora_hlavni_nadrazi_strojirny_1.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze