Olbramovice (ORP Votice)

Předchozí Zpět Následující

Druhá, kusá kolej je ve směru zpět ke stanici zbavena trakčního vedení, aby se k vagónům dobře dostaly silniční jeřáby vykládající kolejová pole. Olbramovice (ORP Votice), CZE 17. 9. 2016

Druhá, kusá kolej je ve směru zpět ke stanici zbavena trakčního vedení, aby se k vagónům dobře dostaly silniční jeřáby vykládající kolejová pole.Druhá, kusá kolej je ve směru zpět ke stanici zbavena trakčního vedení, aby se k vagónům dobře dostaly silniční jeřáby vykládající kolejová pole.Druhá, kusá kolej je ve směru zpět ke stanici zbavena trakčního vedení, aby se k vagónům dobře dostaly silniční jeřáby vykládající kolejová pole.Druhá, kusá kolej je ve směru zpět ke stanici zbavena trakčního vedení, aby se k vagónům dobře dostaly silniční jeřáby vykládající kolejová pole.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-09-23]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vlecka_olbramovice_velkosklad/vlecka_olbramovice_velkosklad_12.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze