Horní Slavkov

Předchozí Zpět Následující

Původně měla vlečka dvě oddělěné části. Brána pro vjezd do východní části je na snímku ještě púatrná, koleje jsou však od roku 2013 sneseny. Horní Slavkov, CZE 8. 8. 2015

Původně měla vlečka dvě oddělěné části. Brána pro vjezd do východní části je na snímku ještě púatrná, koleje jsou však od roku 2013 sneseny.Původně měla vlečka dvě oddělěné části. Brána pro vjezd do východní části je na snímku ještě púatrná, koleje jsou však od roku 2013 sneseny.Původně měla vlečka dvě oddělěné části. Brána pro vjezd do východní části je na snímku ještě púatrná, koleje jsou však od roku 2013 sneseny.Původně měla vlečka dvě oddělěné části. Brána pro vjezd do východní části je na snímku ještě púatrná, koleje jsou však od roku 2013 sneseny.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-07-23]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vlecka_sira_trat_horni_slavkov_krasny_jez_strojirny/vlecka_sira_trat_horni_slavkov_krasny_jez_strojirny_3.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze