Horní Lipová

Předchozí Zpět Následující

Severozápadní kolej vedla k nakládací rampě a zdá se, jako by oproti hlavní trati strmě stoupala, přesto, že vede téměř vodorovně. Horní Lipová, CZE 28. 6. 2015

Severozápadní kolej vedla k nakládací rampě a zdá se, jako by oproti hlavní trati strmě stoupala, přesto, že vede téměř vodorovně.Severozápadní kolej vedla k nakládací rampě a zdá se, jako by oproti hlavní trati strmě stoupala, přesto, že vede téměř vodorovně.Severozápadní kolej vedla k nakládací rampě a zdá se, jako by oproti hlavní trati strmě stoupala, přesto, že vede téměř vodorovně.Severozápadní kolej vedla k nakládací rampě a zdá se, jako by oproti hlavní trati strmě stoupala, přesto, že vede téměř vodorovně.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-09-26]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vlecka_sira_trat_ostruzna_horni_lipova_lom/vlecka_sira_trat_ostruzna_horni_lipova_lom_15.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze