Střelice

Předchozí Zpět Následující

Ropné produkty se sem vozí mj. ze závodu PKP Orlen, který je vlečkou napojen do stanice Plock Trzepowo na dráze Kutno - Brodnica v Polsku. Střelice, CZE 28. 2. 2014

Ropné produkty se sem vozí mj. ze závodu PKP Orlen, který je vlečkou napojen do stanice Plock Trzepowo na dráze Kutno - Brodnica v Polsku.Ropné produkty se sem vozí mj. ze závodu PKP Orlen, který je vlečkou napojen do stanice Plock Trzepowo na dráze Kutno - Brodnica v Polsku.Ropné produkty se sem vozí mj. ze závodu PKP Orlen, který je vlečkou napojen do stanice Plock Trzepowo na dráze Kutno - Brodnica v Polsku.Ropné produkty se sem vozí mj. ze závodu PKP Orlen, který je vlečkou napojen do stanice Plock Trzepowo na dráze Kutno - Brodnica v Polsku.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-10-21]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vlecka_strelice_sklad_pohonnych_hmot/vlecka_strelice_sklad_pohonnych_hmot_6.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze