Brno

Předchozí Zpět Následující

Voda z Ponávky tudy tekla (doprava) směrem do centra města. Dnes je tato chodba zaslepená a pravděpodobně směrem k náměstí Svobody (kde končila v Merkurově kašně) neprůchozí. Brno, CZE 15. 7. 2014

Voda z Ponávky tudy tekla (doprava) směrem do centra města. Dnes je tato chodba zaslepená a pravděpodobně směrem k náměstí Svobody (kde končila v Merkurově kašně) neprůchozí.Voda z Ponávky tudy tekla (doprava) směrem do centra města. Dnes je tato chodba zaslepená a pravděpodobně směrem k náměstí Svobody (kde končila v Merkurově kašně) neprůchozí.Voda z Ponávky tudy tekla (doprava) směrem do centra města. Dnes je tato chodba zaslepená a pravděpodobně směrem k náměstí Svobody (kde končila v Merkurově kašně) neprůchozí.Voda z Ponávky tudy tekla (doprava) směrem do centra města. Dnes je tato chodba zaslepená a pravděpodobně směrem k náměstí Svobody (kde končila v Merkurově kašně) neprůchozí.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-02-26]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vodovodni_system_pod_augustinianskym_klasterem/vodovodni_system_pod_augustinianskym_klasterem_10.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze