Brno

Předchozí Zpět Následující

Obě hlavní podélné budovy s garážemi, výukovými a společenskými prostory kryjí plytké sedlové střechy s těsnými půdními prostory. Brno, CZE 30. 1. 2016

Obě hlavní podélné budovy s garážemi, výukovými a společenskými prostory kryjí plytké sedlové střechy s těsnými půdními prostory.Obě hlavní podélné budovy s garážemi, výukovými a společenskými prostory kryjí plytké sedlové střechy s těsnými půdními prostory.Obě hlavní podélné budovy s garážemi, výukovými a společenskými prostory kryjí plytké sedlové střechy s těsnými půdními prostory.Obě hlavní podélné budovy s garážemi, výukovými a společenskými prostory kryjí plytké sedlové střechy s těsnými půdními prostory.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-07-10]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vojensky_areal_pod_lerchovou_ulici/vojensky_areal_pod_lerchovou_ulici_12.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze