Brno

Předchozí Zpět Následující

Pravděpodobně nejmladší a nejméně kvalitní součástí areálu je montovaná budova 3, sloužící původně jako výukové prostory a ubikace. Brno, CZE 30. 1. 2016

Pravděpodobně nejmladší a nejméně kvalitní součástí areálu je montovaná budova 3, sloužící původně jako výukové prostory a ubikace.Pravděpodobně nejmladší a nejméně kvalitní součástí areálu je montovaná budova 3, sloužící původně jako výukové prostory a ubikace.Pravděpodobně nejmladší a nejméně kvalitní součástí areálu je montovaná budova 3, sloužící původně jako výukové prostory a ubikace.Pravděpodobně nejmladší a nejméně kvalitní součástí areálu je montovaná budova 3, sloužící původně jako výukové prostory a ubikace.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-12-10]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vojensky_areal_pod_lerchovou_ulici/vojensky_areal_pod_lerchovou_ulici_38.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze