Brno

Předchozí Zpět Následující

Očíslované věšáky nám připomínají slavné řetízkové šatny v ostravských dolech. Jejich skutečný účel ale zůstává zahalen tajemstvím. Brno, CZE 30. 1. 2016

Očíslované věšáky nám připomínají slavné řetízkové šatny v ostravských dolech. Jejich skutečný účel ale zůstává zahalen tajemstvím.Očíslované věšáky nám připomínají slavné řetízkové šatny v ostravských dolech. Jejich skutečný účel ale zůstává zahalen tajemstvím.Očíslované věšáky nám připomínají slavné řetízkové šatny v ostravských dolech. Jejich skutečný účel ale zůstává zahalen tajemstvím.Očíslované věšáky nám připomínají slavné řetízkové šatny v ostravských dolech. Jejich skutečný účel ale zůstává zahalen tajemstvím.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-12-11]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Vojensky_areal_pod_lerchovou_ulici/vojensky_areal_pod_lerchovou_ulici_8.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze