Brno

Předchozí Zpět Následující

Na doposud šedivých okenních tabulkách se rozzáří letité vrstvy prachu a pavoučí sítě náhle žhnou jako vlákna abstraktních žárovek. Brno, CZE 17. 2. 2019

Na doposud šedivých okenních tabulkách se rozzáří letité vrstvy prachu a pavoučí sítě náhle žhnou jako vlákna abstraktních žárovek.Na doposud šedivých okenních tabulkách se rozzáří letité vrstvy prachu a pavoučí sítě náhle žhnou jako vlákna abstraktních žárovek.Na doposud šedivých okenních tabulkách se rozzáří letité vrstvy prachu a pavoučí sítě náhle žhnou jako vlákna abstraktních žárovek.Na doposud šedivých okenních tabulkách se rozzáří letité vrstvy prachu a pavoučí sítě náhle žhnou jako vlákna abstraktních žárovek.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-08-03]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Wengrafova_mykarna_a_skarna/wengrafova_mykarna_a_skarna_58.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze