Zlaté Hory

Zpět Následující

Pohled na železniční trať Mikulovice – Zlaté Hory směrem od Ondřejovic zastávky k Ondřejovicícm. Na kamenném podstavci vpravo od koleje zřejmě dřív stávalo vjezdové návěstidlo stanice Ondřejovice. Zlaté Hory, CZE 24. 12. 2020

Pohled na železniční trať Mikulovice – Zlaté Hory směrem od Ondřejovic zastávky k Ondřejovicícm. Na kamenném podstavci vpravo od koleje zřejmě dřív stávalo vjezdové návěstidlo stanice Ondřejovice.Pohled na železniční trať Mikulovice – Zlaté Hory směrem od Ondřejovic zastávky k Ondřejovicícm. Na kamenném podstavci vpravo od koleje zřejmě dřív stávalo vjezdové návěstidlo stanice Ondřejovice.Pohled na železniční trať Mikulovice – Zlaté Hory směrem od Ondřejovic zastávky k Ondřejovicícm. Na kamenném podstavci vpravo od koleje zřejmě dřív stávalo vjezdové návěstidlo stanice Ondřejovice.
   
Koupit obrázek

Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-01-17]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Zeleznicni_trat_mikulovice_zlate_hory/zeleznicni_trat_mikulovice_zlate_hory_1.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze