Zlaté Hory

Zpět Následující

Zastávka Zlaté Hory-na mlýnech se nachází těsně za 7. kilometrem železniční trati z Mikulovic do Zlatých Hor, v bezprostřední blízkosti zlatokopeckého skanzenu. Zlaté Hory, CZE 29. 12. 2020

Zastávka Zlaté Hory-na mlýnech se nachází těsně za 7. kilometrem železniční trati z Mikulovic do Zlatých Hor, v bezprostřední blízkosti zlatokopeckého skanzenu.Zastávka Zlaté Hory-na mlýnech se nachází těsně za 7. kilometrem železniční trati z Mikulovic do Zlatých Hor, v bezprostřední blízkosti zlatokopeckého skanzenu.Zastávka Zlaté Hory-na mlýnech se nachází těsně za 7. kilometrem železniční trati z Mikulovic do Zlatých Hor, v bezprostřední blízkosti zlatokopeckého skanzenu.
   
Koupit obrázek

Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-03-08]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Zlate_hory_na_mlynech_zzast/zlate_hory_na_mlynech_zzast_1.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze