Brno

Předchozí Zpět Následující

Nárožní dům s korouhví, vývěsním štítem zaniklého obchodu a vytlučenými okny patří k nejzajímavějším a současně nejodpudivějším objektům v ulici. Brno, CZE 3. 12. 2016

Nárožní dům s korouhví, vývěsním štítem zaniklého obchodu a vytlučenými okny patří k nejzajímavějším a současně nejodpudivějším objektům v ulici.Nárožní dům s korouhví, vývěsním štítem zaniklého obchodu a vytlučenými okny patří k nejzajímavějším a současně nejodpudivějším objektům v ulici.Nárožní dům s korouhví, vývěsním štítem zaniklého obchodu a vytlučenými okny patří k nejzajímavějším a současně nejodpudivějším objektům v ulici.Nárožní dům s korouhví, vývěsním štítem zaniklého obchodu a vytlučenými okny patří k nejzajímavějším a současně nejodpudivějším objektům v ulici.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2022-08-16]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Bytovy_dum_kosinova_34/bytovy_dum_kosinova_34_2.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze