Brno

Předchozí Zpět Následující

Členité sklpení svědčí o drobné změně dispozice domu během 120 let jeho existence. Dříve organicky spojená jižní část ve dvoře byla pravděpodobně později oddělena jako samostatný miniaturní byt. Brno, CZE 1. 12. 2016

Členité sklpení svědčí o drobné změně dispozice domu během 120 let jeho existence. Dříve organicky spojená jižní část ve dvoře byla pravděpodobně později oddělena jako samostatný miniaturní byt.Členité sklpení svědčí o drobné změně dispozice domu během 120 let jeho existence. Dříve organicky spojená jižní část ve dvoře byla pravděpodobně později oddělena jako samostatný miniaturní byt.Členité sklpení svědčí o drobné změně dispozice domu během 120 let jeho existence. Dříve organicky spojená jižní část ve dvoře byla pravděpodobně později oddělena jako samostatný miniaturní byt.Členité sklpení svědčí o drobné změně dispozice domu během 120 let jeho existence. Dříve organicky spojená jižní část ve dvoře byla pravděpodobně později oddělena jako samostatný miniaturní byt.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2022-08-16]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Bytovy_dum_kosinova_34/bytovy_dum_kosinova_34_6.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze