Ужгород

Předchozí Zpět Následující

Relativně úzké nábřeží neposkytlo dostatek prostoru pro vybudování dvojkolejné stanice hned pod synagogou, proto ze stanice Молодіжна vybíhá k nástupišti jen jedna kolej. Vlak s cestujícími je do ní proto nasouván lokomotivou po objetí vagónů ve stanici. Ужгород, UKR 28. 12. 2017

Relativně úzké nábřeží neposkytlo dostatek prostoru pro vybudování dvojkolejné stanice hned pod synagogou, proto ze stanice Молодіжна vybíhá k nástupišti jen jedna kolej. Vlak s cestujícími je do ní proto nasouván lokomotivou po objetí vagónů ve stanici.Relativně úzké nábřeží neposkytlo dostatek prostoru pro vybudování dvojkolejné stanice hned pod synagogou, proto ze stanice Молодіжна vybíhá k nástupišti jen jedna kolej. Vlak s cestujícími je do ní proto nasouván lokomotivou po objetí vagónů ve stanici.Relativně úzké nábřeží neposkytlo dostatek prostoru pro vybudování dvojkolejné stanice hned pod synagogou, proto ze stanice Молодіжна vybíhá k nástupišti jen jedna kolej. Vlak s cestujícími je do ní proto nasouván lokomotivou po objetí vagónů ve stanici.Relativně úzké nábřeží neposkytlo dostatek prostoru pro vybudování dvojkolejné stanice hned pod synagogou, proto ze stanice Молодіжна vybíhá k nástupišti jen jedna kolej. Vlak s cestujícími je do ní proto nasouván lokomotivou po objetí vagónů ve stanici.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2022-12-04]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Detska_zeleznice_v_uzhorode/detska_zeleznice_v_uzhorode_6.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze