Praha

Předchozí Zpět

Přes všechny nechutné nánosy hnusu a špíny má hotel Vaníček pořád svoje zvláštní kouzlo. Ponejvíc v mrazivé noci, kdy nad tichými strahovskými zahradami plují rychlá, městem ozářená oblaka. Praha, CZE 15. 1. 2019

Přes všechny nechutné nánosy hnusu a špíny má hotel Vaníček pořád svoje zvláštní kouzlo. Ponejvíc v mrazivé noci, kdy nad tichými strahovskými zahradami plují rychlá, městem ozářená oblaka.Přes všechny nechutné nánosy hnusu a špíny má hotel Vaníček pořád svoje zvláštní kouzlo. Ponejvíc v mrazivé noci, kdy nad tichými strahovskými zahradami plují rychlá, městem ozářená oblaka.Přes všechny nechutné nánosy hnusu a špíny má hotel Vaníček pořád svoje zvláštní kouzlo. Ponejvíc v mrazivé noci, kdy nad tichými strahovskými zahradami plují rychlá, městem ozářená oblaka.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2023-04-01]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Hotel_vanicek_praha/hotel_vanicek_praha_15.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze