Brno

Předchozí Zpět Následující

Štola pod Dřínovým kopcem je takřka v celé délce přímá. jediný záhyb, který stojí za řeč (a za fotku) se nachází hned na jejím začátku. Brno, CZE 22. 6. 2016

Štola pod Dřínovým kopcem je takřka v celé délce přímá. jediný záhyb, který stojí za řeč (a za fotku) se nachází hned na jejím začátku.Štola pod Dřínovým kopcem je takřka v celé délce přímá. jediný záhyb, který stojí za řeč (a za fotku) se nachází hned na jejím začátku.Štola pod Dřínovým kopcem je takřka v celé délce přímá. jediný záhyb, který stojí za řeč (a za fotku) se nachází hned na jejím začátku.Štola pod Dřínovým kopcem je takřka v celé délce přímá. jediný záhyb, který stojí za řeč (a za fotku) se nachází hned na jejím začátku.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková, D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2024-07-24]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Kanalizacni_stola_pod_drinovym_kopcem/kanalizacni_stola_pod_drinovym_kopcem_4.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze