Kłodzko

Předchozí Zpět Následující

Velká část pevnosti a bývalé věznice zůstává nevyužita a pokud zná člověk cestu, lze do ní proniknout a objevovat starobylé, vojensky strohé stavby. Kłodzko, PLN 28. 10. 2008

Velká část pevnosti a bývalé věznice zůstává nevyužita a pokud zná člověk cestu, lze do ní proniknout a objevovat starobylé, vojensky strohé stavby.Velká část pevnosti a bývalé věznice zůstává nevyužita a pokud zná člověk cestu, lze do ní proniknout a objevovat starobylé, vojensky strohé stavby.Velká část pevnosti a bývalé věznice zůstává nevyužita a pokud zná člověk cestu, lze do ní proniknout a objevovat starobylé, vojensky strohé stavby.Velká část pevnosti a bývalé věznice zůstává nevyužita a pokud zná člověk cestu, lze do ní proniknout a objevovat starobylé, vojensky strohé stavby.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2023-03-28]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Kasematy_nad_klodzkem/kasematy_nad_klodzkem_12.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze