Белгород

Předchozí Zpět Následující

Následuje série menších závalů v nevydřevené části štoly. Jako hornina je křída jen málo pevná a opuštěné hlubinné doly rychle mizí zasypány. Белгород, RUS 18. 8. 2015

Následuje série menších závalů v nevydřevené části štoly. Jako hornina je křída jen málo pevná a opuštěné hlubinné doly rychle mizí zasypány.Následuje série menších závalů v nevydřevené části štoly. Jako hornina je křída jen málo pevná a opuštěné hlubinné doly rychle mizí zasypány.Následuje série menších závalů v nevydřevené části štoly. Jako hornina je křída jen málo pevná a opuštěné hlubinné doly rychle mizí zasypány.Následuje série menších závalů v nevydřevené části štoly. Jako hornina je křída jen málo pevná a opuštěné hlubinné doly rychle mizí zasypány.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2022-06-25]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Kridova_stola_v_belgorode/kridova_stola_v_belgorode_5.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze