Břeclav

Předchozí Zpět Následující

Jižně od podjezdu pod hlavní tratí vedla drážka nížinatým plochým lesem. Prakticky všude v následujícím úseku vedou v její trase lesní cesty a těleso drážky tak není vůbec patrné. Břeclav, CZE 12. 3. 2023

Jižně od podjezdu pod hlavní tratí vedla drážka nížinatým plochým lesem. Prakticky všude v následujícím úseku vedou v její trase lesní cesty a těleso drážky tak není vůbec patrné.Jižně od podjezdu pod hlavní tratí vedla drážka nížinatým plochým lesem. Prakticky všude v následujícím úseku vedou v její trase lesní cesty a těleso drážky tak není vůbec patrné.Jižně od podjezdu pod hlavní tratí vedla drážka nížinatým plochým lesem. Prakticky všude v následujícím úseku vedou v její trase lesní cesty a těleso drážky tak není vůbec patrné.Jižně od podjezdu pod hlavní tratí vedla drážka nížinatým plochým lesem. Prakticky všude v následujícím úseku vedou v její trase lesní cesty a těleso drážky tak není vůbec patrné.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Horáková D., Kuchař, J., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2023-06-01]
Dostupné z: https://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Lesni_drazka_pod_breclavi/lesni_drazka_pod_breclavi_10.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze